Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Geti “shkrihet” në urim

Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe.

Në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka marrë shumë urime, ku natyrisht nuk kishte se si të mungonte ai i bashkëshortit, Getoar Selimi, i cili ka ndarë një foto të saj në Instagram.

“Ti më ndriçon jetën dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës për ty. Gëzuar ditëlindjen partneres sime të bukur të jetës”!, shkruan ai në postim.