Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Memli Krasniqi fton Albin Kurtin të shkojnë bashkë në Veri

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi i ka bërë thirrje kryeministrit Albin Kirti që të shkojnë bashkë të futen në ndërtesat e komunave në veri të vendit.

“Masi po insiston, Kryeministër, që duhet me shku kryetarët në ndërtesat komunale në pjesën veriore të Kosovës, a mundesh me na tregu pse nuk po shkon ti? Hajde shkojmë unë edhe ti. Po hyjmë bashkë në ndërtesat komunale. Lehtë e ke ti prej Prishtinës, hajde shkojmë bashkë në veri”, ka deklaruar Krasniqi.


Related posts
Lajme

Policia sulmoi gazetarët me sprej dhe mjete të forta

Lajme

Protesta kundër Trendafilovës, Policia arreston disa protestues

Lajme

Parlamentin Europian ndalon shitjen e patatinave me qeska të mëdha paketimi: Duhet më shumë produkt se ajër

Lajme

Trusti Pensional shënon humbje qindra milionëshe për një muaj