Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Mos harroni çadrat/ Parashikimi i motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me rrebeshe me në pjesën e pare të ditës, pasdite kemi përmirësim.

Era do të fryjë me drejtim verilindje (NE) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forces 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 8/18°C

– Zonat e ulëta 10/24°C

– Zonat bregdetare 14/23°C