Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Mot me diell sot në Kosovë

Sot do të mbaj mot kryesisht me diell.

Njëjtë pritet të mbajë edhe nesër.

“Stabil, kryesisht me diell mbetet moti edhe ditën e diel e të hënë. Ditën e martë dhe mërkurë orëve të pasdites, mund të paraqiten kushte për zhvillime të ndonjë rrebeshi me bubullimë. Temperaturat maksimale shkojnë edhe deri në 30C.”, njofton Prishtina Weather.