Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

“O Egla Ceno vdiqa për ty”/ Ç’po ndodh mes Meritonit dhe aktores?

Pak ditë larg finales së madhe, në shtëpinë e Big Brother Vip ka mbizotëruar qetësia. Kjo gjë duket se i ka bërë përshtypje, Meritonit i cili ka ironizuar mbrëmjen e djeshme Eglën teksa ndodhej në kuzhinë me Julin. Egla ka qenë një nga personazhet më aktivë në BBV ku ka krijuar situata dhe debate të forta.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: O Egla Ceno, vdiqa unë sot për ty. I ke dhënë verë të kuqe Julit, i ke dhënë fjalë dashurie Heidit.

Egla: Komplimente për insistimin.

Meritoni: U largove nga ajo mërzitja e madhe për Orin. Mua më the dorëzohu, se ka mbaruar gjithcka.

Egla: Dorëzohu së thëni qelbësirllëqe.

Meritoni: Me 25 maj mbaron loja. Keni rënë në qetësi Egla, jepi drejtim zemra. Apo sot po jeton, më fal. Mbas 4 muajve po jeton.