Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“O vajzë e keqe”/ Meritoni i sulet në ofendime Heidit, reagon ashpër Romeo

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka patur debate të shumta mes banorëve. Një ishte mes Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Teksa Heidi po ushqehej, Meritoni ishte aty dhe nis të debatojë aty dhe në një moment i drejtohet ‘o vajzë e keqe’. Këtu ndërhyn Romeo Veshaj i cili i thotë ‘mos ashtu se jam unë në mes’.

Pjesë nga debati:

Meritoni: E kam shok dëgjomë, mos u bëj kaq e keqe me thënë merre…

Heidi: Ti më lë rehat

Meritoni: Mos e përplas ti pjatën

Heidi: Më lë të ha

Romeo: Ça ka? Ça ka ndodhur o shpirti?

Meritoni: Nuk jam unë fëmijë me i thënë tjetrit merre. A dëgjove, i vajzë e keqe

Romeo: O vëlla, mos se jam unë këtu në mes

Meritoni: Po bre o Romeo, vajzë e keqe. Ti nuk po i thua kësaj si i thua Meritonit merre, nuk jam fëmijë

Romeo: Ça po bëni se ka limite

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)