Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Osmani nesër takohet me Lajçakun dhe Escobarin

Nesër presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Përfaqësuesin Special të BE-së për Dialog, Miroslav Lajčák, si dhe të dërguarin e posaçëm për Ballkanin Perëndimor të SHBA-ve, Gabriel Escobar.

Takimi i tyre është paraparë të fillojë në orën 09:45.