Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pas reshjeve të shiut, vërshohen rrugët e Durrësit

Disa vende të Shqipërisë janë përballur me reshje të dendura shiu. E ndër këto vende është edhe Durrësi, ku pas reshjeve, janë vërshuar disa rrugë atje.

Bëhet e ditur se kjo ka sjellë probleme në qarkullimin e automjeteve, por dhe këmbësorëve.

Rrugët janë vërshuar në zonën pranë stadiumit, te stacioni i zjarrfikësve, në lagjen 1, si dhe lagje të tjera më në periferi të Durrësit./tchRelated posts
Lajme

Tre trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Borelli i bën thirrje Serbisë ta tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Lajme

Kurti: Zotimi i njëanshëm i pararendësit tim s’e lejon FSK-në në veri, por kufiri duhet të ruhet

Lajme

Parashikimi i Berishës: Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin