Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Policia e Kosovës zhvendos flamurin e Kosovës nga Komuna e Zubin Potokut

Forca të Njësisë Speciale të Kosovës kanë zhvendosur flamurin shtetëror nga objekti i Komunës.

Flamuri i Kosovës është vendosur në katin tjetër.

Edhe sot serbët janë mbledhur në tri komunave veriore, Zveçan, Zubin Potok dhe Leposaviq.

Kujtojmë se flamuri i Kosovës është vendosur para katër dite në Komunën e Zubin Potokut, duke e larguar atë serb.