Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

 
   

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright.

Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”.

Osmani këtë takim e ka konsideruar si të shkëlqyer dhe me rol të veçantë për vendin.

Kujtojmë, se Osmani ka takuar ehde kryeministrin e Libanit dhe presidentin e Kenisë.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

E pazakontë në Greqi! Tufa e deleve futet brenda serës dhe konsumon 100 kg hashash

Lajme

Vrau shqiptarin me kaçavidë dhe u përplasën me makinë, 34-vjeçari kyç gojën

Lajme

Vuçiq i ankohet Emirateve të Bashkuara Arabe, siç pretendon për “dhunën” që po iu bëhet serbëve në Kosovë

Lajme

2 efektivë policie gjejnë pistoletë në makinën e shërbimit në Tiranë, dyshimet e para