Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Protesta kundër Trendafilovës, Policia arreston disa protestues

 
   

Pas hedhjes së mjeteve tymuese dhe shpërthyese, disa protestues janë arrestuar tek protesta kundër vizitës së Kryetares së Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova.

Në mesin e të arrestuarve janë arrestuar janë edhe Dardan Molliqaj e Nol Nushi.

Nushi ka kontestuar Gjykatën Speciale derisa e ka quajtur njëetnike.