Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Raci: Vettingu në drejtësi, i nevojshëm

 
   

Analisti Gazmir Raci ka kërkuar proces të vettingut në sistemin e drejtësisë.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkruar se ky proces është shumë i nevojshëm.

“Vettingu në drejtësi, i nevojshëm”, ka shkruar ai.

Vettingun janë duke e kërkuar me ngulm Qeveria dhe shoqëria civile në Kosovë.