Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Rama viziton sot zonat e prekura nga vërshimet

 
   

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, do të dalë në teren në fshatin Vranidoll.

Ai do t’i vizitoj zonat e prekura nga vërshimet.

Ai këtë vizitë do ta bëjë bashkë me drejtorin për Siguri dhe Emergjenca, Lulzim Fushtica, atë të Shërbimeve Publike, Ilirik Musliu dhe Komandantin e Zjarrfikësve, Mal Gashi.

Vizita e tyre pritet të zhvillohet me fillim nga ora 12:30.