Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Raportohet për bastisje në Lagjen e Spitalit

Një bastisje është duke ndodhur në Lagjën e Spitalit në Prishtinë.

Burime të Paparacit kanë treguar se bastisja është duke ndodhur në afërsi të shkollës “Pavarësia” në këtë lagje, duke thënë se vendngjarje janë dy makina civile dhe dy të tjera të Njësisë Speciale.

Sipas videove vërehet se një person është arrestuar.

 


Related posts
Lajme

E pazakontë në Greqi! Tufa e deleve futet brenda serës dhe konsumon 100 kg hashash

Lajme

Vrau shqiptarin me kaçavidë dhe u përplasën me makinë, 34-vjeçari kyç gojën

Lajme

Vuçiq i ankohet Emirateve të Bashkuara Arabe, siç pretendon për “dhunën” që po iu bëhet serbëve në Kosovë

Lajme

2 efektivë policie gjejnë pistoletë në makinën e shërbimit në Tiranë, dyshimet e para