Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Sen nuk i lakmoj Albin Kurtit” – mërgimtari e lë Gjermaninë, vjen në Kosovë dhe hap fermë

Ardhja e tij në Kosovë rezulton të jetë ndryshe nga të tjerët.

Kjo për shkak se Eshref Gjoci nga Istogu ka vendosur që pas 35 vitesh të rikthehet në vendin e tij për të punuar në fermën e tij.

Ai gjatë qëndrimit të tij në Gjermani thotë se është bërë milioner.

“Po më thonë milioner të gjithë, kam punuar shumë atje, po kam vendosur të rikthehem në vendin tim, për të kontribuar sado pak këtu”, tha Gjoci.