Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Shenjat e horoskopit më me fat dhe pa fat të javës, 17/05 deri më 23/05

ME FAT
Demi, Akrepi, Luani, Ujori, Dashi, Gaforret, Peshorja dhe Bricjapi i dhjetëditëshit të tretë, fati është në anën tuaj në çdo gjë që përpiqeni ose dëshironi të arrini. Mundësitë dhe perspektivat e reja do të shfaqen papritur në financat, dashurinë apo biznesin tuaj dhe nuk duhet t’i lini të pashfrytëzuara. Nga ana tjetër, nëse keni pritur të ndodhë diçka që do t’ju ndryshojë jetën, tani me siguri do të ndodhë. Favori që keni është i dhënë, ajo që ju duhet është të përqendroheni në atë që keni vërtet nevojë dhe të mos jeni të pangopur, duke dashur gjithçka.

PA FAT
Peshqit, Virgjëresha, Shigjetari i ditëve të para, është një shenjë e keqe të presësh në çështjet tuaja financiare, romantike ose profesionale dhe zhvillime ose vendime që do t’ju pëlqejnë, ndoshta duke vendosur një gur varri në disa nga planet tuaja. Nga ana tjetër, do të jetë e vështirë të komunikoni me të dashurit tuaj, pasi mbizotëron mendjemadhësia dhe absolutiteti, ndërkohë që mund të keni një incident me një pjesëtar të familjes tuaj (kryesisht tuajin, Luanët dhe Ujorin) ose dëmtimi i shtëpisë që do t’ju kushtojë. Ju Dashi dhe Peshoret po ju presin krahët dhe ndoshta një perspektivë që shpresonit, për t’u rikuperuar financiarisht, nuk shkon përpara. Ekziston edhe mundësia për të ulur kostot ose për të “shitur” diçka që ju kushton më shumë, ndërkohë që ju e mbani atë. Nuk flitet për blerje, investime apo dashuri të freskëta e të lezetshme…