Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Shqelmohet kameramani i RTK-së në veri, publikohen pamjet

Në Leposaviq është sulmuar fizikisht kameramani i RTK-së, Bardh Bekteshi, të cilit i është thyer edhe kamera.

Në ne pamjet e dërguara, shihet sulmi i ekipeve të medieve dhe kameramani Bekteshi duke u rrëzuar.

Osmani flet për herë të parë për draftin e Ramës dhe anulimin e mbledhjes …

Stacionin policor në Leposaviq është në gjendje gatishmërisë. Ndërkohë bëhet e ditur se është sulmuar vetura e ministrit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi i cili ka qëndruar sot në Leposaviq, ku edhe është takuar me kryetrarin e kësaj Komune, Lulzim Hetemin.