Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Si është gjendja në pikat kufitare?

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar mëngjesin e sotëm ka përditësuar të dhënat për gjendjen në kufi.

Aktualisht pritjet më të gjata për të dalë janë në Merdar, deri në 150 minuta.

Ndërkaq, te Dheu i Bardhë mërgimtarët po presin deri në një orë për të dalë nga Kosova.

Në Muçibabë, pritjet për të dalë janë deri në 20 minuta.

Në pikat tjera s’ka pritje më shumë se 15 minuta.

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë