Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Sulmuesi shqiptar shënon një tjetër gol në kampionatin kroat

ndrit Tuçi ka shënuar një tjetër gol në kampionatin kroat. Sulmuesi shqiptar ka kaluar në avantazh ekipin e tij Lokomotivën e Zagrebit.

Në minutën e 51′ të sfidës, ai ka zhbllokuar sfidën duke shënuar ndaj Goricës. Rikujtojmë që javës së shkuar shënoi edhe ndaj Istra 1961.

Aktualisht Lokomotiva po udhëheq me rezultatin 1-0.

Related posts
Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës

Lajme

Policia sulmoi gazetarët me sprej dhe mjete të forta