Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

ShowBizzz

“Të hëngsha p** unë ty”/ Françeska trondit banorët me deklaratën e pazakontë ndaj Eglës, shpërthejnë të qeshurat në BBV

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP3”, të gjithë banorët janë ulur rreth tavolinës jashtë për të ngrënë. E sigurisht që nuk kanë munguar bisedat dhe debatet mes tyre.

Teksa Egla Ceno dhe Françeska Murati ndodheshin përballë njëra-tjetrës, kanë folur për çiftin Heidi Baci-Romeo Veshaj, të cilët Vëllai i Madh i dërgoi mbrëmë në një suitë.

Sipas Françeskës, ata nuk do të futen në dush së bashku, duke qenë se as nuk kapen për dore. Nga ana tjetër, Egla i drejtohet duke e këshilluar që ‘të thotë ndonjë gjë të bukur’.

E këtu Murati i thotë aktores së njohur “të hëngsha prillin unë ty”, duke shkaktuar të qeshura te banorët e tjerë, të cilët duket se fjalën prill e morën ndryshe.

Pjesë nga biseda:

Françeska: Ti mendon se do futen në dush? Ato nuk kapen për dore

Egla: Thuaj një gjë të bukur tani se po merresh me marrëdhënien e tyre akoma

Françeska: S’ma do qejfi. Them gjëra të bukura unë për ty, të hëngsha prillin unë ty

Egla: Kë?

Françeska: Të hëngsha prillin unë ty. A është prilli?

Juli: Si?

Françeska: A jemi në prill?

Juli: Si the?

Egla: Nuk dua

Juli: Po ti thua ‘ma hëngsh unë ty’

Françeska: Po a do e hamë me Eglën në shtëpi?

Juli: Ça moj?

Françeska: Prillin

Egla: Jo, jo, nuk dua

Françeska: Ça ka?

Juli: Prill moj, është me ‘ll’

Egla: Nuk duhet të ma hash prillin

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)