Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

“Unë jam një lider”, arsyet pse secila shenjë e horoskopit mendon se është më e mira

Nëse do t’ju pyesnim pse shenja juaj e horoskopit është më e mira nga të gjitha të tjerat, jemi të sigurt që do të jepnit përgjigjen e mëposhtme!

DASHI

“Pyetje budallaqe! Siç thotë shprehja “i pari dhe më i miri”! Unë jam një lider dhe të gjithë kanë nevojë që unë t’i filloj gjërat.

DEMI

“Unë kam vlera dhe themele të forta. Nuk po eci verbërisht. Prandaj jam më i miri.”

BINJAKËT
“Nuk e di nëse jam më i miri, duhet shumë të flasësh. Ajo që më ngre padyshim në një nivel është se jam vazhdimisht në lëvizje dhe në ndryshim, ndaj rinovoj veten dhe nuk qëndroj njësoj…. ”

GAFORRJA

“Ndoshta jam më i miri sepse gjithmonë vendos emocione në çdo gjë që bëj”

LUANI

“Pse jam, pa dyshim! Duhet të besosh në veten tënde, të ndjesh se je më i miri dhe t’ua kalosh të tjerëve. Vetëm kështu triumfon.”

VIRGJERESHA

“Nëse e analizojmë do të shohim se askush nuk është. Të paktën unë punoj çdo ditë për të arritur perfeksionin, për të qenë më i miri.”

PESHORJA

“Nuk mund t’i përgjigjem kësaj pyetjeje. Ndoshta sepse po përpiqem të jem i drejtë dhe i ekuilibruar, por nëse jam më i miri, le të gjykojnë të tjerët”.

AKREPI

“Kam pasion. Intensitet. Kur dua diçka keq, e marr! Për këtë”.

SHIGJETARI

“Pse kështu! Bëj shaka! Mund të rendis shumë arsye! Sepse jam pa moshë në qëndrim, më pëlqen çdo moment, kam një sens të jashtëzakonshëm humori, jam kudo, nuk jam i mjerë! Dëshiron më shumë?”

BRICJAPI

“Unë tregoj, por nuk mendoj se jam më i miri. Mund të kem përvojë që shpesh e ndaj, përpiqem vazhdimisht dhe shpresoj të bëhem në një moment.”

UJORI

“Kjo është marrëzi. Të gjithë janë të mirë. Çfarë më mirë dhe më keq? Secili ka stilin e vet.”

PESHQIT

“Më keni vënë në një pozitë të vështirë. Epo, gjithsesi nuk mendoj se kam ndonjë gjë më të mirë se të tjerët. Ndoshta nëse e mendoj, do të mund të përgjigjem se çdo gjë rreth meje e shoh me dashuri, por megjithatë…”