Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Vushtrriasi çmendet’’ gjuan tetë herë me armë qenin

Policia ka njoftuar se është arrestuar një i dyshuar në Vushtrri, pasi që në gjendje të dehur ka shtënë disa herë me armë zjarri në drejtim të një qeni.

Është bërë kontrolli i shtëpisë së të dyshuarit mirëpo nuk është gjetur arma.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 8 gëzhoja.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.


Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual