Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Bajrami: Kryeministri Kurti nuk dorëzohet

 
   

Deputeti LVV-së, Alban Bajrami, ka thënë se kryeministri Albin Kurti nuk dorëzohet kurrë dhe se kjo gjë sipas tij dihet.

Ai është deklaruar kështu derisa ishte duke folur për kërkesat e opozitës që Kurti të japë dorëheqje dhe vendi të shkojë në zgjedhje.

“Para tre jave apo katër jave kur dolën sondazhet e fundit kërkesat për zgjedhje do të ndalen, do të mbesin si lloj retorike e përsëritjes së ca gjërave”.

“Por jo kërkesë serioze për zgjedhje? Kryeministri Kurti nuk e ka natyrën e tij të dorëzohet këtë e dinë të gjithë qytetarët, Albin Kurti deri tani asnjëherë nuk është dorëzuar”, ka thënë Bajrami.