Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Burrë e grua nga Peja dehen me alkool, më pas rrahen mes vete

Burrë e grua në Pejë janë arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi të njëjtit janë rrahur mes vete.

Siç bëhet e ditur në raport policor, gjithçka duket të ketë filluar pasi të njëjtët ishin dehur me alkool, përcjell Paparaci.

“Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”.