Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Dashuria po ju troket, këto janë 3 shenjat e Horoskopit që do të kalojnë bukur këtë javë

Fillimi i javës me treshen e Diellit dhe Hënës sigurisht që nuk i dëmton veçanërisht shanset tona në fushën e dashurisë dhe mund të zbulojmë se e gjithë periudha nga 29 maji deri më 4 qershor 2023, vjen me surpriza të ëmbla, veçanërisht për tre shenjat që janë më me fat dhe më të guximshëm në dashuri. Trini i Venusit me Neptunin në mes të javës sjell mendime pozitive, ashtu si treshi i Hënës me Venusin në të njëjtën periudhë. Me pak fjalë, kjo javë është shumë romantike për përfaqësuesit e mëposhtëm të zodiakut:

Luani

Edhe pse asgjë nuk është aq e ndryshme në jetën tuaj, ka një gjë që mund të vini re që do të ndihmojë psikikën tuaj: jeta juaj e dashurisë është … e shkujdesur. Jeni mësuar aq shumë me drama dhe skena intensive sa qetësia ju duket e çuditshme. Jo, nuk po i referohemi ndonjë ndarjeje, por paqes. Nuk ka as drama, as skena, as ekzagjerime. Nga asnjë anë. A nuk është e mrekullueshme?

Virgjëresha

Kjo javë do ju bëjë të ndiheni shumë mirënjohës për atë që keni, ndërkohë që ka një notë të re në marrëdhënien tuaj të dashurisë që ju befason. Do të shihni diçka tek partneri juaj që nuk e dinit se ishte aty, ose më saktë, dyshonit se e kishte në të, por menduat se ishte tepër vonë për ta kultivuar. Partneri juaj duket se është pjekur dhe tani është shumë mbështetës. Ju gjithashtu mund të ndiheni mjaft të lirë që të mos keni nevojë t’i kushtoni vëmendje partnerit tuaj gjatë gjithë kohës. Duket sikur marrëdhënia juaj ka arritur një nivel të ri dhe ju të dy ndiheni aq të sigurt në dashurinë e njëri-tjetrit sa shqetësimi dhe pasiguria thjesht zhduken.

Bricjapi

Rënia në dashuri me partnerin tuaj është ndoshta gjëja e fundit që keni menduar se do të bëni ndonjëherë, dhe megjithatë, ja, kjo ndodh nga 29 maji deri më 4 qershor 2023. Kjo është një javë emocionuese dhe me fat për ju, siç e lejon të kuptoni nëse e gjithë kjo është e vërtetë apo ky “qëndrim i ri dashurie” është një pjellë e imagjinatës suaj. Tani çdo vështirësi duket e vogël dhe ju mendoni se personi pranë jush është mbështetja juaj. Sado poetike që mund të tingëllojë, gjatë kësaj jave tranzitet janë në një linjë për t’ju bashkuar ju dhe partnerin tuaj./abcnews.al