Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Deputetët e VV-së duartrokasin fjalimin e Kurtit për Policinë e Kosovës

Kryeminsitri i Kosovës, Albin Kurti, në seancën e sotme në Kuvend ku po flitet për situatën  në veri, foli për punën që po bën atje Policia e Kosovës.

Ai u shpreh se policia ka nevojë për mbështetje dhe e kërkoi një gjë të tillë edhe para deputetëve.

“Policia jonë ka nevojë për mbështetje, jepjani këtë mbështetje”, u shpreh Kurti.

E ky fjalim është përcjellë me duartrokitje të gjatë nga ana e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje.

Related posts
Lajme

Polonia do të ndalojë furnizimin me armë për Ukrainën për shkak të mosmarrëveshjes së grurit

Lajme

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

Lajme

Presidenti kroat nga OKB bën thirrje për njohjen e Kosovës

Lajme

Osmani dekoron me Urdhrin e Lirisë, ish-kongresistin DioGuardi dhe aktivisten Cloyes DioGuardi