Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lifestyle

Dy ditët me fat për zgjidhjet e problemeve/ Meri Gjini zbulon dy shenjat që duhet të tregojnë më shumë kujdes

Astrologia Meri Gjini në studion e “7pa5” ka deklaruar se e premtja dhe e shtuna janë dy ditët më me fat për tu ulur me familjet dhe për të zgjidhur problemet.

Gjini shtoi se virgjëresha dhe shigjetari janë dy shenjat që duhet të tregojnë më shumë kujdes.

“Nesër dhe pasnesër janë ditë të rëndësishme për tu ulur me familjarët dhe për të zgjidhur problemet. Kujdes me lëvizjet konkrete virgjëresha dhe shigjetari sepse mërkuri është në të kundërt në gradë me diellin. Këshilla ime është alkool në timon jo. Paraditja e të hënës do të vijojë me disa ndryshie pozitive”, tha Gjini.

Astrologia më tej shtoi se virgjëresha në këtë periudhë është pozitive për këdo nga ata që duan të zgjerojnë familjen.

Ndërsa për peshoren, Gjini tha se në këtë periudhë kohore nuk duhet të japin para borxh pasi nuk do të mund ti marrin më pas.