Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

FOTO: Bukuri natyrale dhe forma drithëruese nga modelja e njohur shqiptare

Ish-Miss Shqipëria, Kristina Baki vazhdon të ruajë bukurinë e saj natyrale dhe identifikuese. Bukuroshja së fundmi ka realizuar një fotosesion të “nxehtë” me të brendshme, për të promovuar koleksionin e ri për Shë Valentin. Ajo ka pozuar vetëm me të brendshme, ku lehtësisht shfaq dhe promovon format e tonifikuara. Kujtojmë se Baki në vitin 2022 u bë nënë e një vajze me emrin Siera.