Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Fun

Gazetarët i lënë për pak picat e hamburgerët, befasohen kur provojnë sushin

Ushqimet më të shpeshta të kosovarëve përveç atyre tradicionale janë,  ushqimet e shpejta.

Gazetarët e Lajmi.net kanë shkuar në një nga lokalet e Prishtinës për të provuar edhe ushqime të tjera.

Në lokalin ku shërbehet sushi, gazetarët kanë “dështuar” në provën e tyre.

Gazetarit duket se nuk i ka pëlqyer sushi, madje ai ka mundur të hajë me shkopinjtë dhe i hëngri me duar.

Në ndihmë i doli kolegja tjetër e tij, e cila në një moment nuk hezitoi ta ushqente atë.

Ndiqeni videon e plotë më poshtë: