Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Marsi në Ujor: Këto shenja do kenë probleme dhe tensione

Nga data 13/2 deri më 23/3, Marsi do të jetë në Ujor dhe siç ndodh gjithmonë, disa shenja do të fillojnë të ringjallen, të ndjekin qëllimet ndërsa të tjerat do të kenë probleme të ndryshme. Jeta e tyre familjare, profesionale apo e dashurisë do të trazohet nga zënkat dhe humoret “agresive”, provokimet dhe reagimet irracionale do të jenë të shpeshta. Gjithashtu, nuk përjashtohen dëmet, aksidentet apo kostot e rritura.

Në përgjithësi, Marsi shkakton probleme për të gjithë, por janë 5 shenja që do të vuajnë më shumë se pjesa tjetër me Marsin në Ujor

AKREPI
Marsi në shtëpinë tuaj të 4- të do të shkaktojë një shqetësim në mjedisin tuaj, me dëmtime të pajisjeve shtëpiake. Për më tepër, grindjet me të dashurit tuaj do të jenë të shpeshta, pasi ata nuk do të ngopen me asgjë, ndërsa do të shpërthejë rebelimi, secili do të dëshirojë të bëjë të vetën dhe sjelljet apo reagimet e tyre shpesh do t’ju çojnë në kufijtë tuaj. Gjithashtu, ka mundësi që të ketë një sherr për një pronë apo disa ndryshime që duhen bërë dhe ata nuk janë dakord. Nga ana tjetër, mund të “heqësh dorë” nga hapësira, për shkak të pronësisë apo shitjes, ndaj do të duhet të kërkosh një shtëpi të re apo të përjetosh një lloj “pushtimi”.

LUANI
Me Marsin në shtëpinë tuaj të 7-të , do t’ju duhet të tregoni gjakftohtësi dhe durim të madh në marrëdhëniet tuaja, pasi atmosfera do të jetë elektrizuese dhe njerëzit përreth jush do t’ju provokojnë aq sa të mendoni se po e bëjnë me qëllim për të përleshje. Sulmet që do të bëhen ndaj jush do të jenë të shpeshta, për arsye të parëndësishme – sipas jush – ose për shkak të situatave që po përjetojnë kërkojnë diku për të shfryrë. Tensione do të ketë edhe me partnerin apo partnerin tuaj, i cili do të ndiejë se nuk i përballon dot presionet ose se çdo gjë ju duket e mërzitshme dhe rutinë (edhe ju) dhe dëshiron ta ndryshojë. Madje ka mundësi që ai të bëjë gjëra edhe pa pyetur nëse jeni dakord. Janë të mundshme këputjet, distancimi, ndarja dhe ndarja. Nëse jeni beqarë, do të ndesheni me njerëz që do t’ju thonë vazhdimisht ose të mërzitur, që mbartin doza të mjaftueshme çmendurie, aq sa nuk mund t’ia dilni mirë.

DEMI
Marsi në shtëpinë tuaj të 10-të do të ndikojë në kursin tuaj profesional, në fakt marrëdhëniet tuaja me eprorët ose shefin tuaj do të arrijnë pikat kufitare, veçanërisht nëse ju rezistoni ndryshimeve që i shihni të paarsyeshme, të rrezikshme ose kundër parimeve tuaja. Për shkak të qëndrimit tuaj mund të detyroheni të mbroheni nga goditjet e kundërshtarëve apo konkurrentëve. Nëse shihni se nuk keni zhvillimin që keni imagjinuar ose të drejtat apo privilegjet tuaja janë ndërprerë, mund të hiqni dorë nga gjithçka dhe të bëheni të pavarur.