Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Meta viziton Pejën, i mahnitur i drejtohet qytetarëve me një video

Ish-presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta sot ka vizituar Pejën.

Ai ka shpërndarë një video në Facebook me mbishkrimin “Të dashur miq, Nga Peja e mrekullueshme, kryeqyteti botëror i xhudos, ju uroj mirëmëngjes dhe një fundjavë të mbarë”.

Ndryshe, xhudistet kosovare, Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi vijnë nga Peja të cilat kanë marrë medalje të arta në Evropë e më gjerë.