Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Monstrum, e tmerrshme”, ish ministri i AKR-së flet për Naim Murselin

 
   

Fatmir Matoshi, ish-ministër i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor nga radhët e AKR-së, tha se Naim Murseli, i dyshuar për vrasjen e bashkëshortes së tij Liridona Ademaj, ishte person që imponohej.

“Edhe në kohën sa e kom njoftë kam pas një mosdurim ndaj tij, këtë e dinë edhe kolegët që kanë qenë në parti për shkak të disa veprimeve të tij për mendimin tim jo të drejta.

Ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e strukturave të AKR-së.

Por ai ka dalë dhe ka folë në emër të AKR-së dhe kjo nuk më ka pëlqy”, tha Matoshi.

“E kam njohur si person që imponohet, ajo që ky person e ka bo është e tmerrshme”, tha ai.