Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Naim Miftari ironizon me Hashim Thaçin: Pasi ia rrasa të gjithëve, në fund ia futa vetit!

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, ka ironizuar me ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Miftari ka publikuar një shkrim në rrjetin social Facebook, ku flet në emër të Thaçit, e që me ironizëm shkruan se ka qenë larg fronteve të luftës, pastaj ka pasur miliona, ka vizituar hotele të Evropës, dhe ia ka tradhtuar shokët e tij.

Mirëpo, pas kësaj në fund, Miftari ironizon tutje se Thaçi ia ‘futi’ vetit me krijimin e Gjykatës Speciale.

Postimi i plotë i Naim Miftarit:

Qytetarë të dashur të Kosovës, tërë jetën time her larg fronteve të luftës, her i mbuluar me milionat e fondeve të luftës, e her nëpër Hotele të Europës duke ndjekur Kamasutren, e her në qeverisje e në korrupsion dhe në politikë të Kosovës, jam munduar me shpirt dhe kam arritur me ua rras’ të gjithë të tjerëve me rend e sidomos shokëve të mi, por herën e fundit me rastin e Gjykatës Speciale ia kam rras’ fort bythës time, domethanë vetit!

Dhe për të qenë ma keq situata rreth shpëtimit të bythes time më as ndamja e Kosovës, as gjykata e pa drejt speciale kundër Kosovës as Putini, Greneli, Vuçiqi, Daçiqi, Rama, Palmeri, Bolltoni, as DGSE_Franceze, UDB, Gazpromi, Pacolli, Batoni, Buzhala, OVL, analistat, as LDK me AAK ….. nuk na dihmojnë dot më!

I juaji

Hashim Thaçi