Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Pas Osmanit – Nënsekretarja e ShBA-së Allen do të takohet edhe me Kurtin

 
   

Pas presidentes Osmani, me Nënsekretaren amerikane të Shtetit, Elizabeth Allen, do të takohet edhe kryeministri Kurti.

Takimi mes tyre do të nisë në orën 10:15  dhe do të mbahet në ndërtesën e qeverisë.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për diplomaci publike dhe çështje publike, Elizabeth M. Allen.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë.

KOHA: 10:15. Mediat mund të marrin pamje nga oborri i Qeverisë.”