Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Shpallet ditë zie sot në Pejë

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri e ka shpallur ditën e sotme si ditë zie në Pejë.

Ky vendim vije në nderim të viktimave që humbën jetën të shtunën në Pejë si pasojë e vërshimeve.

Era e keqe e gojes: cfare e shkakton dhe cfare te bejme.

Shkarkohen 6 zyrtarë të MPB-së që përdornin parkingun e ministrisë për “Re…
Pas vendimit të gjitha angazhimet institucionale pezullohen, ndërsa flamujt vendosen në gjysëmshtizë.

 


Related posts
Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900