Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Kica-Xhelili ironizon Gërvallën, poston një tigër prej letre

Deputetja e LDK-së, Doarsa Kica-Xhelili, ka publikuar një fotografi të një tigëri prej letre në Facebook, duke ironizuar kështu e fjalimin e zëvendëskryeministres dhe kryediplomates Donika Gërvalla e cila në Forumin e Dubrovnikut e quajti Bashkimin Evropian një “tigër prej letre” pa ShBA-në dhe NATO-n.

“Nuk e postova unë. Një fëmijë i vogël.” – shkroi ajo.


Related posts
Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh

Lajme

Vazhdon gjykimi kundër Pjetër Shalës