Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

ShowBizzz

Loredana është shtatzënë? Foto që nxiti dyshimet

Loredana po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj, futbollistin Karim Adeyemi. Çifti e ka bërë publike lidhjen dhe nuk mungojnë fotot në rrjete sociale, por foto e fundit ka marrë shumë vëmendjen pasi ka ngjallur dyshime për një shtatzëni të mundshme.

Ishin fansat ata që vunë re barkun e rrumbullakosur të Loredanës, duke aluduar se mos reperja është në pritje të ëmbël.

Kujtojmë se Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana, nga martesa me reperin Mozzik.