Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ministrja Haxhiu “mburret” me Kurtin, i bën foto gjatë fjalimit e buzëqesh

Diskutimi i nisur në Kuvendin e Kosovës gjatë seancës së ditës së djeshme nuk shkoi pa debate mes partisë në pushtet dhe opozitës.

Kërkesa e Kurtit për bashkëpunim me opozitën për arrestimin e qytetarëve që sipas tij janë pjesë e grupeve kriminale në veri, iu kthye mbrapshtë nga liderët e partive LDK dhe PDK.

Teksa Kurti po replikonte me Abdixhikun e Krasniqin, vëmendjen e mori ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

Ajo shihet plot zell teksa e xhiron Kurtin kur debaton, madje e njëjta edhe buzëqesh kohë pas kohe.