Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Nuk përmbahet Kokalari, shpërthen sërish ndaj Berishës: Kjo është luftë për pushtet dhe rotacion të klaneve të korrupsionit. Ta ndalim me ndihmën e SHBA…!

Evi Kokalari vazhdon te mbaje meri me Sali Berishën. Ajo e ka sulmuar në adresen e saj ne rrjetin social Facenook, duke deklaruar se ai po lufton për veten e tij dhe nuk i intereson korrupsioni i Edi Ramës.

Per me teper Kokalari i ka përmendur dhe kullën në mes të Tiranës.

“Kjo në PD është luftë për pushtet, pushtet të Sali Berishes. Më mori kohë ta kuptoj, por nuk kam asnjë dyshim për këtë.

Berisha nuk do t’ja dijë për zgjedhje të lira, sepse asnjë nga garat e PDse së tij mbas ‘rithemelimit’ nuk ishin të lira. Ky ishte zhgënjimi im i parë. Koalicioni me Metën i vuri kapak çdo shprese që kisha për një PD ndryshe, dhe pse jo konservatore.

Berisha nuk do të pastrojë qeverinë nga korrupsioni i Edi Ramës, sepse kulla e malit flet qartë dhe pastër.

Kjo është luftë për pushtet të Berishës, dhe rotacion të klaneve të korrupsionit, dhe duhet ndaluar me çdo formë, dhe pa asnjë diskutim me ndihmën e Amerikanëve”, shkruan Kokalari ne fb.